Nabídka nemovitostí

Reprezentativní byt 4+1, Václavské náměstí 1282/51 Praha 1

Ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu si Vám dovolujeme nabídnout nábytkem a dekorací reprezentativně zařízený byt na adrese Praha 1, Václavské náměstí 1282/51.

Dům se nachází v atraktivní lokalitě samotného centra Prahy, v pěším dosahu historického Starého Města a Náměstí republiky s nákupními centry Palladium a Kotva.

Tento klasicistní dům byl postaven roku 1835 stavitelem Janem Fialou. Jedná se původně o třípatrový trojkřídlý dům, který prošel, v průběhu let, stavebními úpravami a dostavbami.

Na hlavní budovu navazuje po levé straně hloubkové dvorní křídlo. V roce 1875 byla postavena a připojena samostatná 3 patrová činžovní novostavba stavitele Václava Sigmunda, autora více než čtyřiceti činžovních domů v Praze.

Dům je zděný se 6. nadzemními a 1. podzemním podlažím, kde je k dispozici parkovací stání v garáži s automatickým parkovacím systémem. V suterénu budovy je možné využít skladové prostory.

Byt se nachází v 1. patře dvorní části předmětného objektu, který tvoří dvě ložnice, pracovna, hala, kuchyňský kout, předsíňka, sprchový kout a toaleta, vše o celkové výměře 87,20 m².

Byt je plně zařízen, částečně starožitným nábytkem, na podlaze jsou koberce a dlažba.

Lokalita nabízí skvělou dopravní dostupnost všech stanic metra a tramvají v samotném centru Nového Města.

Kromě Muzea, Státní opery, Lucerny, divadel, kin, restaurací, kaváren, barů a mnoha obchodů je v blízkosti i zeleň, kterou poskytuje Františkánská zahrada a Karlovo náměstí s parkovou úpravou.

 

Výše měsíčního nájemného činí 40 000,- Kč.

V případě Vašeho zájmu o prohlídku prosím kontaktujte oddělení nájemních vztahů, telefonní číslo: 224 403 227, 224 403 231, 224 403 138, e-mail: info@ds.cz.