Velkopřevorské náměstí 484/3, Praha 1 – Malá Strana


 

Rádi bychom Vám touto cestou nabídli reprezentativní nově zrekonstruované apartmány v Malém Buquoyském paláci.

 

Malý Buquoyský palác byl postaven v 16. století kancléřem Maltézského řádu a dodnes se zde dochovala řada původních prvků. Díky nadčasové a nadstandardní rekonstrukci v sobě celý prostor snoubí design, originalitu a eleganci. Palác je situován v historickém jádru Prahy na levém břehu Vltavy v samotném centru Kampy.

Malý Buquoyský palác je zapsán do státního seznamu nemovitých kulturních památek hlavního města Prahy.

Tato klidná rezidenční čtvrť, v okolí diplomatických misí a zároveň na dosah veškerých služeb, nabízí dostatek kulturních příležitostí, zeleně a výborných dopravních spojení.
Budova je vytápěna centrální plynovou kotelnou, která zároveň provádí ohřev teplé vody. Provoz plynové kotelny zajišťuje Diplomatický servis.
Zároveň si zde dovolujeme zmínit, že Malý Buquoyský palác je podsklepený a v suterénu budovy se nachází volné prostory, které je možné využít jako skladové.

V současné době jsou připraveny k pronájmu následující zrekonstruované rezidenční prostory.


 

Dále si Vám v této historické budově dovolujeme indikativně nabídnout k pronájmu reprezentativní mezonetový apartmán a dva apartmány, které se nachází v druhé části Malého Buquoyského paláce. Tyto rezidenční prostory budou k pronájmu od 1. 1. 2023.  • V případě Vašeho zájmu o prohlídku prosím kontaktujte Oddělení nájemních vztahů a klientského centra Diplomatického servisu,
    telefonní čísla: +420 224 403 227, +420 224 403 231, +420 224 403 138,
    e-mail: ClientCenter@ds.cz